Hizmetlerimiz

Kişisel Tercüme, Ticari Şirket Belge Tercüme, Hukuki Sözleşme Tercüme, Akademik Makale Tercüme, Mühendislik ve Teknik Belge Tercüme, Tıbbi Metin Tercüme, Eş Zamanlı Tercüme Hizmetleri... 

KİŞİSEL TERCÜMELER

KİŞİSEL TERCÜMELER

Özellikle Vize Başvurularında, Evlilik İşlemlerinde, Eğitim alanında, Yabancı uyruklu Şahısların resmi makamlarda işlem yapmaları sırasında, istenilen belgelerin tercüme işlemi çok çeşitli olup yine Yeminli Tercüman tarafından çevrilmesi gerekmektedir.

TİCARİ ŞİRKET TERCÜMELERİ

TİCARİ ŞİRKET TERCÜMELERİ

Faaliyet alanı ne olursa olsun Ticaretin içerisinde iseniz ve Uluslar arası çalışıyorsanız-çalışacaksanız, şirketinize ait resmi dökümanların tercümesi gerekmektedir. Bu tercümeler Noter onaylı ve gerektiğinde Apostil Tasdiği yapılmış olmalıdır.

HUKUKİ TERCÜME

HUKUKİ TERCÜME

Günümüzde her sektörde hukuksal içerikli belgeler ile işlem yapılmaktadır. Bu belgelerin Uluslar arası geçerliliğinin sağlanması adına Tercüme edilmesi gerekmektedir.Şirket sözleşmeleri,Beyanname, İmza sirküleri, Faaliyet belgesi ve buna benzer belgeler.

MÜHENDİSLİK TEKNİK TERCÜME

MÜHENDİSLİK TEKNİK TERCÜME

İçeriği açısından teknik terimlere sahip olan, ürün özelliklerini belirten, düz bir anlatım ifadesi dışında olan metinlerin Tercüme işlemi kesinlikle profesyonel Yeminli Tercüman tarafından yapılmalıdır. Teknik ifade olarak yanlış kullanılan bir terim birçok dönüşü zor hatayı doğurabilir.

TIBBİ TERCÜME

TIBBİ TERCÜME

Bilim dünyasının en hızlı ve sürekli yeniliklere sahip olan dalı belki de Tıp dalıdır. Tıp dalı kendi içerisinde çeşitlendirilmektedir. Tüm çalışmaların, değerlendirmelerin herkes tarafından anlaşılabilirliğini sağlamak medikal çevirilerde çok önemlidir.

EŞ ZAMANLI TERCÜME

EŞ ZAMANLI TERCÜME

Tercümanın konuşmacı ile eş zamanda konuşmalarını çevirme işlemi olup kabin ve kulaklık yardımı ile yapılan tercüme işlemidir. Bundan dolayıdır ki; Simültane Tercüme Kaliteli Profesyonel ve bu konuda uzman deneyimli tercümanlar tarafından yapılmalıdır.